Konya Su Tesisatı


Konya Su Tesisatı

Konya Su Tesisatçısı

Çınar Tesisat olarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Konya su tesisatçısı firmamız gelişmiş cihazlar ve deneyimli ustalarımız ile haftanın 7 günü Konya ve ilçelerine hizmet vermektedir. Yapmış olduğumuz hizmetlerde TSE'li ve kaliteli malzeme kullanılmaktadır. Yapılan işe ise garanti vermekteyiz.

Konya Su Tesisatı Yenileme

Su tesisat sistemi başarılı bir biçimde yapı, ev, binalara inşaat esnasında döşenmektedir. Su tesisatının sıkıntısız biçimde işleyebilmesi ve yıllar boyu pürüz yaşanmadan çalışması için hiç kuşkusuz uzman bir şirket ve deneyimli ustalarla birlikte çalışılması gerekmektedir. Konya su tesisatçısı firmamız tüm bunların detayına kadar düşünür ve en iyi hizmeti sunar.

Konya Su Tesisatı Arıza Tamir Onarım

Konya su tesisatçısı, su patlaması, su kaçağı, su sızıntısı, tıkalı klozet, tıkalı duş gideri, tıkalı mutfak gideri gibi bir sorun olduğunda ya da musluk contası değişimi, batarya montajı, musluk tamiri, klozet tamiri, klozet montajı v.s. Arıza ve tamir işleriniz olursa. Su tesisatı Konya servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli ustalar ve teknolojik cihazlar ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Konya Tıkalı Gider Boru Açma

Konya tıkalı gider açma servisi, tuvalet tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, yağmur inişi tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, pis su gider borusu tıkanıklığı gibi sorunlardır. Konya Tıkalı Kanal Açma servisimiz gider borularını kırmadan, pis su gider sistemine zarar vermeden, kameralı görüntüleme ve tıkalı kanal açma ekipmanları ile sorunu en kısa sürede gidermektedir.

Konya Cihazla Su kaçağı Tespiti

Konya su kaçağı bulma, Muhtemelen başınıza gelebilecek sorunlardan birisi de tesisat sisteminde oluşan su kaçaklarıdır. Konya su kaçak tespiti servisimizi arayarak termal kamera ve akustik dinleme cihazlar ile ustalarımız sorun olan bölgeyi bulup fayans ve parkelerinizi kırılmadan tamirini en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Konya Klozet Sifon Tamircisi

Konya klozet tamircisi, ilk bakışta kolay gibi görünen ve her vatandaşımızın yapabileceği hissine kapılarak; değişim, tamir ve onarıma başlaması sorunları daha da büyütmektedir. Klozet tamiri, klozet iç takım değişimi, sifon tamiri, klozet su sızdırması, gömme rezervuar tamiri, gömme rezervuar iç takım değişimi, gömme rezervuar montajı gibi tamir ve montaj işlerinizi deneyimli ustalarımız ile en kısa sürede ve en ekonomik olarak kullanımınıza sunmaktayız.

Konya İlaçlı Petek Temizliği

Konya da Petek temizliği makine ve ilaçlı kimyasal ile yapılmaktadır. Makine banyodan petek tesisatına bağlanır buradan makineye konulan ilaç ile peteklerin tamamı yıkanır. Makine ve kimyasal olmadan yapılan temizlik tesisat içerisinde ki pisliği dışarı atmaz ve iyice tıkanmasına sebep olur. Bazı firmalar ya da şahıslar kombinin içine ilaç dökerek yarım saat çalıştırıp daha sonra tahliye vanasından suyu boşaltmak sureti ile makine olamadan temizleme yapmaktadır. Bu son derece yanlış bir uygulamadır. Bu uygulamada kimyasal ve kimyasalın çözdüğü pislik tesisatın içerisinde kaldığı takdirde daha büyük soruna sebep olmaktadır.

Konya Su Tesisat Ustası

Konya su tesisatçısı, su tesisat ustası, Konya en yakın su tesisatçısı, alo tesisat, acil tesisatçı, Konya acık tesisatçı, Konya sıhhi tesisat ustası, Konya su ustası, tesisatçı, Konya en yakın su tamircisi, su tesisat montajı. Konya gömme rezervuar su kaçağı, Konya gömme rezervuar tamiri, tesisat onarımı, batarya montajı, Konya su tesisatı tamir servisi, tesisat tamir ustası, su tesisat arıza bulma, Konya su borusu yenileme. Su tesisatı döşeme, Konya kalorifer tesisatı yapan usta.


Dairemde Su Kaçağı Var

Evinizin banyo, tuvalet, mutfak gibi yerlerde SU KACAGI olabilir. Su tesisatı kaçakları üç sınıfa ayrılır.

1: Temiz su tesisatı kaçağı

2: Pis su tesisatı kaçağı

3: Kalorifer tesisatı kaçağı

Bu durumda Konya su tesisatçısı firmamızla iletişime geçerek, profesyonel yardım almalısınız. Bunu durumu kendi çabalarınızla çözmeniz olanaksızdır. Çınar TESİSAT bu konuda Uzman ustalar ve ekipmanlar ile müşterisine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Konya Su Tesisat Firması

Konya Su tesisat tamiri, musluk tamiri ve montajı, klozet ve rezervuar tamir ve montajı, Su sayaç montajı, Konya Bulaşık Makinesi montajı Çamaşır makinesi bağlantısı, bina kalorifer tesisatı, daire kalorifer tesisat döşeme, kalorifer tesisatı tamiratı, Yerden ısıtma tesisat döşeme. Yerden kılıflı boru döşeme, Mobil ısıtma tesisatı döşeme, , Su tesisatı servisi, Sifon tamiri, klozet Kaçak tamiri, Rezervuar iç takım tamiri, küvet montajı, Pis su kaçağı tespiti, Pis su tıkanık tespiti. su tesisatı tamiri, Su ve doğal gaz tesisatı tamiri, Doğal gaz kaçağı bulma, Kırmadan su kaçağı tespiti, güneş enerji tamiri, nöbetçi sucu, su tamircisi, Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı Montajı. Banyo tesisatları. Tesisat değişiklikleri, Gider borusu döşeme, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı montajı, Konya Şofben tamiratları. Rezervuar ve sifon tamirleri, Küvet ve duş arızaları, Konya Şofben bağlantısı, Musluk ve batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Klozet Tamiratı, Şofben Termosifon Montajı, Şofben Termosifon Tesisatı. Su Kolon borularının plastik paslanmaz tesisat boruları ile değişimi, Konya Çamaşır makinesi bağlantısı, bulaşık makinesi bağlantısı, Konya Lavabo ve klozet tıkanıklıklarının giderilmesi, Konya Süzgeç ve atık su hatlarının temizlenmesi, Konya Su kaçaklarının ve su sızıntılarının tespit edilip tamir edilmesi, Atık su gider problemleri.  Yerden ısıtma tesisatı montajı, Konya Yerden ısıtma tesisat tamiri, soğuk su tesisatı, musluklara sıcak su çekimi, Tuvalete sıcak su çekimi, Balkona su tesisatı çekimi, Bahçeye su tesisatı çekimi. Şofben tesisatı, Termosifon tesisatı, Güneş Enerjisi sistemleri Tesisatı, yangın tesisatı montajı, yangın dolabı montajı, termostattık vana montajı, yangın hortumu montajı, radyatör vanası montajı. Konya su tesisatı tamiri, Musluk arızası, Konya duş bataryası tamiri, Mutfak batarya tamircileri, Konya lavabo batarya tamiri, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi, tadilat bağlantısı, termosifon, şofben montajı, kombi petek montajı, kombi petek temizleme, Banyo dolabı montajı. Banyo vitrifiye montajı, Hilton lavabo montajı